Hlavní partneři:


                    

 

 

                    

 

                             

 

Ostatní partneři:


          

 

Nominace na přípravný kemp výběrů U11
Dne 13.1. 2024 proběhne přípravný kemp okresního výběru U11 ve sportovní hale
SŠTŘ v Hlušicích. Nominaci na tento přípravný kemp najdete zde
 
PF 2024
pf_ofs
 
Zápis ze zasedání VV ze dne 7.12. 2023
Zápis můžete otevřít zde
 
Konečná nominace U15 a U17 meziokresního přeboru proti výběrům OFS Trutnov

Nominaci hráčů U15 najdete zde

Nominaci hráčů U17 najdete zde

Omluvenku do školy můžete stáhnout zde

 
Zápis ze zasedání KRD ze dne 9.11. 2023
Zápis můžete otevřít zde
 
Zápis ze zasedání VV OFS Jičín ze dne 6.11. 2023
Výkonný výbor zasedal v pondělí 6.11. 2023 v Kopidlně.
Zápis ze zasedání můžete otevřít zde
 
Zápis ze zasedání DK ze dne 9.11. 2023
Utkání A1A 0103 Kopidlno B - Jičíněves
Disciplinární komise obdržela všech osm požadovaných vyjádření . Na
základě těchto vyjádření a dalším věrohodným způsobem zjištěných
skutečností, na svém zasedání rozhodla .
Předání do komise rozhodčích .
STYBLÍK Jaromír 72020342 - rozhodčí utkání
ŽĎÁRSKÝ Ondřej 02110759 - asistent rozhodčího
Peněžitá pokuta 500 Kč § 58, § 20/8
SERÍNEK Zdeněk 67120725 vedoucí mužstva FK Kopidlno
Zákaz závodní činnosti a všech funkcí na dobu 4 měsíců
s přerušením – od 26.10. do 25.11.2023 a od 1.3. do 29.5.2024
§23, §24, §44/1, §48/3
JANÁČEK Jaroslav 84052060 FK Kopidlno

Utkání A1A 0103 Kopidlno B - Jičíněves

Disciplinární komise obdržela všech osm požadovaných vyjádření.
Na základě těchto vyjádření a dalším věrohodným způsobem zjištěných
skutečností, na svém zasedání rozhodla

Předání do komise rozhodčích 

STYBLÍK Jaromír 72020342 - rozhodčí utkání
ŽĎÁRSKÝ Ondřej 02110759 - asistent rozhodčího

Peněžitá pokuta 500 Kč § 58, § 20/8
SERÍNEK Zdeněk 67120725 vedoucí mužstva FK Kopidlno

Zákaz závodní činnosti a všech funkcí na dobu 4 měsíců s přerušením
– od 26.10. do 25.11.2023 a od 1.3. do 29.5.2024 §23, §24, §44/1, §48/3

JANÁČEK Jaroslav 84052060 FK Kopidlno

 
Nabídka halových turnajů 2024
Nabídku halových turnajů můžete otevřít zde
 
Tréninkový kemp hráčů U15 a U17

Dne 16.11. 2023 proběhne přípravný tréninkový kemp U17 na UMT v Jičíně.
Nominaci hráčů kategorie U17 najdete zde.

 

Dne 16.11. 2023 proběhne přípravný tréninkový kemp U15 na UMT v Nové Pace.
Nominaci hráčů kategorie U15 najdete zde.

 
Pozvánka na halové turnaje pořádané SK Robousy Email

Rádi bychom Vás pozvali na halové turnaje pořádané SK Robousy ve velké hale
jičínského Sportovního areálu.
Turnaje mají téměř jednotný ráz , rádi bychom
osm účastníků rozdělených do dvou skupin s následým bojem o 
umístění.
Čtvrtfinále, semifinále.Každý tým min. pět utkání.  Začátek by měl být
pravidelný cca 8.00 s hrací dobou okolo 
15.minut dle světelné časomíry.
Předpokládaný konec vždy do cca 14.00 hodiny. Startovné počítáme přibližně 1000 - 1200,-  Kč.

Termíny : 27.1. 2024  - starší přípravka  - ročník narození 2013 a mladší

28.1.2024  -  starší žáci - ročník 2009 a mladší

3.2. 2024  -  mladší žáci - ročník 2011 a mladší

4.2. 2024  -  mladší přípravka - ročník 2015 a mladší

18.2.2024 -  opět starší přípravka - ročník 2013 a mladší

V případě zájmu nás můžete kontaktovat na mailu :
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo tel.603153950 kde eventuálně zodpovíme další dotazy

 
Pozvánka na turnaj minipřípravek Hořice Cup 2024
Pozvánku můžete otevřít zde
 
Zápis ze zasedání DK ze dne 1.1. 2023
Vyloučení - nepodmíněný trest 2 SU § 48/1
JEZBERA Ondřej 00041247 Chomutice
Utkání A1A 0103 Kopidlno B - Jičíněves
Disciplinární řízení pokračuje, k dnešnímu dni DK obdržela čtyři
vyjádření . Řízení bude ukončeno na příštím zasedání dne 9.11.2023 .
Převod trestů do jarní části SR 2023 – 2024
BYDŽOVSKÝ Jakub 98080267 Robousy B - 1 SUN
JEZBERA Ondřej 00041247 Chomutice - 2 SUN

Vyloučení - nepodmíněný trest 2 SU § 48/1
JEZBERA Ondřej 00041247 Chomutice

Utkání A1A 0103 Kopidlno B - Jičíněves
Disciplinární řízení pokračuje, k dnešnímu dni DK obdržela čtyři vyjádření .
Řízení bude ukončeno na příštím zasedání dne 9.11.2023 .

Převod trestů do jarní části SR 2023 – 2024
BYDŽOVSKÝ Jakub 98080267 Robousy B - 1 SUN
JEZBERA Ondřej 00041247 Chomutice - 2 SUN

Příští zasedání DK se koná 9.11.2023 od 10,00 hod.

 
Výsledky a podrobnosti z víkendu 28.-29.10. 2023
Výsledky a podrobnosti z víkendu najdete zde
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »